Telekomünikasyon Elektrik Faturaları Ödeme

Kullandığınız telefon hattının elektrik faturanıza yardımcı olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz? Evet, yanlış duymadınız. Elektrik dağıtım şirketleri ile anlaşmaya oturan telekomünikasyon firması elektrik borcu ödeme işlemlerinize yardımcı olmaya karar verdi. Telekomünikasyon firmanızın anlaşmalı olduğu elektrik dağıtım şirketinden elektrik kullanımına geçtiğinizde, hattınızın ait olduğu firma elektrik faturanızın yüzde 15 ini ödüyor ve sizi az da olsa belirli bir yükten kurtarıyor. Bu sayede elektrikten tasarruf yaparak bütçenizi de korumuş oluyorsunuz. Her telekomünikasyon firmasında geçerli olmayan bu hizmeti şimdilik tek bir firma sağlıyor. Kullanıcıların internet üzerinden kısa bir araştırma ile kolayca bulabileceği bu firma, zaten kendi müşterilerine bilgilendirme mesajı atmış bulunuyor.

Elektrik faturası ödeme işlemlerinde yardımcı olacak bir telekomünikasyon firması bundan kısa bir zaman önce belki de sadece hayaldi. Ancak şu an bu firma hizmet veriyor ve kampanyaya geçmek için herhangi bir ücret talep etmiyor. Dilerseniz telekomünikasyon firmasının internet sitesi üzerinden hem telefon faturanızı ödeyebiliyorsunuz, hem de online elektrik borcu ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer telefon faturanız kredi kartınıza tanımlı otomatik ödeme talimatı ile gerçekleşiyorsa, dilerseniz kampanyadaki dağıtım şirketine geçerek kredi kartı ile elektrik borcu ödeme işlemlerinizi de yaptırabiliyorsunuz.

Teknoloji dünyasının pek çok avantajından faydalanmak ve tasarruf yapmak elinizde, bunu unutmayın. Eğer kampanya size cazip geldiyse, hattınızın ait olduğu firmaya giderek kampanyaya geçiş yaptırabilirsiniz. Belirli taahhüt işlemleri ve geçiş işlemleri için gerekli evraklar telekomünikasyon firmanız tarafından sizlere bildirilecektir. Bu doğrultuda işlemlerinizi tamamladığınızda siz de kampanyaya dahil olacaksınız ve elektrik faturası ödeme işlemleri sizin için kabus olmaktan çıkacak. Aile reisi olarak aile bütçenizi korumak ve ailenizin geleceğini düşünmek sizin elinizde. Yaptığınız bu işlem sayesinde tasarruflarınızı değerlendireceğiniz yeni alanlar bulmaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s