Elektrikli Araba Kampanyaları Geliyor

Elektrik faturaları her ne kadar hayatımızı zorlaştırsa da, pek çok kurum ve kuruluş faturalara destek olmak için kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanya haberleri pek çok yerde yayınlanmakta ve tüketicinin kullanımına sunulmaktadır. Elektrik faturası ödeme işlemlerinde böyle kolaylıklar sağlayan kampanyalar müşterileri de son derece memnun etmektedir. Elektrik borcu ödeme işlemlerimizin belirli bir miktarı, çeşitli anlaşmalar karşılığında firmalardan karşılanmaktadır. Aynı şekilde bankalar da kredi kartı ile elektrik borcu ödeme ya da online elektrik borcu ödeme gibi işlemlerimizde para puan indirim vb. avantajlar sağlamaktadır. Peki, kullandığınız arabanın sizin elektrik borcu ödeme işlemlerinize yardımcı olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz? Evet kulağa enteresan gelse de, duyduklarınız doğru. Bir otomobil markası ticari araçlarının sahiplerine yüzde on beş oranında elektrik faturası katkısı sağlıyor. Kampanya dahilinde ticari aracınızın şase numarası ile kampanyaya kayıt yaptırabilir, siz de elektrik faturası ödeme işlemlerinizde kendinize destek bulabilirsiniz.

Otomobil markasının uyguladığı bu kampanya ticari yerler için geçerli olmaktadır ve en az on iki ay kampanya taahhüdü gerekmektedir. Kampanya kapsamında otomobil firmasının anlaşmalı olduğu elektrik kurumuna müşterilerin geçişi yapılacaktır. Müşteriler artık elektrik borcu ödeme işlemlerini de yeni elektrik kurumlarına yapacaklardır. Eğer siz de işyerinizde çok yüksek elektrik faturaları ile karşı karşıya kalıyorsanız yüzde on beş oranın aslında azımsanmayacak kadar önemli olduğunu fark etmişsinizdir. O zaman siz de internetten bu şekilde sunulan kampanyaları araştırabilir ve elektrik borcu ödemelerinizde kendinizce önemli bir tasarrufa gidebilirsiniz.

Aylık elektrik faturanız 300 TL ile 5.000 TL arasında ise siz de bu kampanyalardan yararlanabilir, indirimli elektrik faturanızın tadını çıkarabilirsiniz. Açıkça belirtmediğimiz ancak kampanyasından geniş çerçevede bahsettiğimiz otomobil markasına internetten kolaylıkla ulaşabilir, kampanyalara göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s